Vyhlášena příspěvková akce na provoz webu

»

 

Myslím, že další výběrčí akce již provedu osobně a tak. Již tento příspěvek může odbočit do zapomnění.

Máme dalšího přispěvatele Dalibora Slováka, který na mé Bahamské konto přispěl další stokorunou. A na jeho výslovné přání ho takl zařazuji do legie cti přispěvatelů, aby se prý mohl vysmát Janičce... :-)

Mezi naše štědré dárce patří:

Petr Rada
Pavel Bolehovský
Adam Kouba
Pavel Zlatník
Petr Jindra
Jan Procházka
Olga Firsová
?? Sladecek
Jan Mrázek
Losman Petr

Miroslav Fliegl
Tomáš Gorner
Martin Pulkrábek
Dalibor Slovák

-snad jsem na nikoho nezapomněl.

Původní text výzvy:

Přátelé, kamarádi,

přišel opět čas sáhnout do svých kešení a přispět na zaplacení domény Kerteam.cz, kterou jsem prodloužil až do února 2010. Nemám příliš času, jako v minulosti,  obcházet případné sponzory, které samozřejmě jinak vítám a tak jsem příspěvek přenesl na Vás všechny. Wink

Cílem je vybrat 1664 Kč, které činí poplatky za doménu s free hostingem provozovanou  u společnosti Xnet zaplacené v roce 2008 a 2009 (tj. 2x 832 Kč ). Stanovil jsem přibližný počet skutečně aktivních členů, z kterého vychází i výše minimálního příspěvku 100 Kč. Ten zasílejte na můj bahamský účet u ČSOB 198292810/0300 do poznámky pro příjemce uveďte svoje příjmení a heslo Kerteam. Seznam přispěvatelů a sponzorů umístím na čestné místo na stránkách. Seznam nepřispěvatelů naopak na velmi nečestné místo.

V případě překonání cílové částky bude zbývající obnos přidán do fondu (spravovaným Petrem Jindrou) , který společně propijeme na plánované společné schůzi po Běhu Kerteamu.

Od příspěvku jsou osvobozeni:

náš trenér, já (za můj čas ,nevyčíslitelné hodnoty, věnovaný přípravě a správě webu) a Petr Pechek (za pomoc s tvorbou databází)

P.S. Zarytí nepřátelé on-line bankovnictví mi mohou příspěvek odevzdat osobně na tréninku.

P.S.S.: Po jistých zkušenostech Vám mohu doporučit nesypat sůl na displej svých notebooků, velmi špatně se pak čistí ze spár. Smile

 

 

 

Sdílet....

share