Babylon 2012

Posláno v: | »

Informace k 21.ročníku běžeckého kempu mládeže - Babylon 2012
 
     Také letos pokračujeme v tradici a ve spolupráci s oddílem Mílaři Domažlice pořádáme již 21.ročník běžeckého kempu  na  Babyloně u Domažlic v termínu 14.7-28.7.2012. 
K dispozici je opět téměř neomezený počet míst ve 2 a 4 lůžkových chatkách + noclehárna ve srubu, která je rezervovaná pro skupinu Mílaři Domažlice.
     Toto VT se nám sice nepodařilo zařadit mezi oficiální běžecké kempy mládeže TR ČAS , cena je ale velmi příznivá, letos  320 Kč za den  (při ubytování ve srubu jen 280 Kč za den). Tato cena  zahrnuje  ubytování,  stravování (včetně 2.večeře) a místní rekreační poplatek, nepočítejte tedy s žádným komfortem.
    Běžecký kemp je určen zejména pro mladé běžce, mohou se zúčastnit ale i starší zájemci.
    Kemp povede obvyklá dvojice trenérů Kervitcer a Královec, počítám opět  s účastí F.Pechka, J.Linharta, E.Tůmové a Z.Brůžka, určitě si s námi zaběhá i Pavel Faschingbauer, přivítáme ale i další trenéry se svými svěřenci.
Se svoji dětskou skupinu z Velké Chuchle se první týden kempu opět zúčaastní i Mia Stewartová. 
    Jedná se o kemp v krásné přírodě uprostřed lesů s blízkým koupalištěm, vynikajícími běžeckými terény a dráhou v Domažlicích vzdálenou 7 km od tábora a také s možnostmi dalšího sportovního i kulturního vyžití ( minigolf, tenis, volejbal, nohejbal, aquacentrum ve Waldmunchenu apod.). Vlastní trénink je organizován po skupinách podle předem stanoveného rámcového plánu a je zaměřen zejména na obecnou vytrvalost a jeho součástí jsou i tradiční výběhy Čerchova (6 km s převýšením 600 m a dva turisticko - běžecké výlety přes 25 km). Součásti denního programu jsou i ranní rozcvičky a  kompenzační cvičení před večeří.
  Účast je možná jak na celém kempu tak i pouze na jeho části dle vašeho prázdninového programu, vše se platí až na místě podle počtu dnů pobytu.
    Dopravu si zajišťuje každý sám, pokud nepřijedete autem doporučuji využít rychlíku do Domažlic a osobního vlaku   na Babylon, nebo přímého autobusu z Prahy na Babylon, který jede vždy v sobotu ráno.
    Přihlášky je možné posílat kdykoliv, je možnost objednání i dalších míst, případně je možné i dorazit na poslední chvíli přímo na Babylon, každý zájemce o běhání je vítán.
 
V Praze dne 25.6.2012
                                                                                        Ing. Jan Kervitcer
                                                                                       142 00 Praha 4, Jílovská 9
                                                                                   mobil   734 744 497
                                                                                  email  kervi.jan@seznam.cz
           
 
 

PřílohaVelikost
BabylonPlán12.doc16 KB
VK Babylon-Čerchov - dlouhodobé tabulky.ods21.34 KB
VK Babylon-Čerchov - dlouhodobé tabulky ženy.ods17.88 KB
Vložil/a Kervitcer Jan st., St, 27.06.2012 - 07:28
Kervitcer Jan st. Says:
Út, 10.07.2012 - 08:31

V příloze je rámcový plán VT Babylon

a rovněž dlouhodobé tabulky výběhu Čerchova

Sdílet....

share