Tuniské soustředění 2009

Posláno v: | »

Po úspěchu loňské lednové Djerby jsme letos opět vyrazili za lednovým a únorovým běháním do Tunisu, tentokrát na pevniniu do Mahdii.
Vše zařizoval Petr Jindra již loni v červenci, někteří se přidali později a tak nás nakonec vyrazilo 12 - já s manželkou, Jindra, Kaše, Beran, Tomášek, Bolehovský, Tábor, Půlkrábek, Prokop a 2 diívky - Šibravová a Firsová.
Vše all inkluziv vyšlo 1.skupinu na 7 tisíc Kč plus náklady za parking a cestu do Norimberka (600 Kč). Ti pozdější to měli zejména díky kurzu Kč  cca o 1-3 tisíce dražší.
Počasí bylo trochu horší než loni na Djerbě (kolem 14-17 st a spíše polojasno až oblačno), ale vynikající poloha hotelu, skvělé ubytování, jídlo a obsluha v hotelu a hlavně tréninkové podmínky to bohatě vynahradily. Zejména vynikající cesty na kvalitní běhání nás opravdu potěšily, nejvíce jsme využívali vedle běhu po pláži těsně vedle moře tvrdou pískovou cestu na veřejné pláži dlouhou 4 km a vzdálenou 3 km od hotelu.
Prakticky všichni za pobyt naběhali přes 100 km ( i já sám 101 km), nejvíce měl Pavel Bolehovský - 145 km a to zejména díky závěrečnému 37 km fartleku.
Výborné byla ranní rozcvičky na pláži se závěrečným koupáním v moři (teplota 17-18 st) a po tréninku jsme vždy využili i teplý bazén uvnitř s vodou okolo 35 st.
Příjemné bylo i večerní posezení v hale, někteří navštívili i diskotéky.
Na závěr Lenka s Petrem zorganizovali malou olympiádu na pláži a domů se nám moc nechtělo a začali jsme se už těšit na příští rok.
Pár fotek jsem vybral opět na moje webbové album http://picasaweb.google.cz/Kervitcer/Tunis2009#

Vložil/a Kervitcer Jan st., Čt, 05.02.2009 - 15:51
Kervitcer Jan st. Says:
Pá, 06.02.2009 - 15:30

Další spousty fotek z Tunisu jsou také na albu Olgy Firsové http://picasaweb.google.cz/olga.athlet/SoustredeniTunis#

Sdílet....

share