Pozdravy od Jenny

Posláno v: | »

Včera mi přišel obsáhlý email od Jennifer. Všechny moc zdraví, obzvláště ty, se kterými není v kontaktu. Trénuje stále podobným stylem jako v Kerteamu, takže sleduje i naše stránky - můžete ji tak pozdravovat níže v komentářích, zvládne i češtinu:-).
Momentálně učí na střední škole jako záskok, takže její záběr sahá od školky až po dvanáctý ročník a přes všechny možné předměty. Prozatím se jí to líbí, ale už hledí do budoucna, takže v létě se zúčastní na univerzitě v Pittsburku Letní školy biostatistiky. Účast je plně hrazená a po šesti týdnech se bude moci rozhodnout, zda se tomu chce věnovat dál. Předpokládám, že za tu dobu se toho naučí víc než já za tři roky v práci a že jí to půjde od ruky:-).
Potíže s kyčlí už jí odezněly, a tak přes zimu pořádně nabušila. Závodů moc nešla, ale desítka na dráze za 35:46 minulou sobotu není špatný výkon. Začátkem května plánuje půlmaraton a tvrdí, že to bude skvělá zábava (což po své zkušenosti, kdy stále ještě obtížně scházím schody, nemůžu plně podpořit).
Ačkoli žije spokojeným životem, stále postrádá Kerteam a Prahu (snad i Luhačovice?). Její přítel Prahu miluje taktéž, tak snad se někdy dočkáme jejich návštěvy.

Vložil/a Dalibor, St, 18.04.2012 - 10:15

Sdílet....

share