Luhačovický běh Kerteamu 29. října 2011

Posláno v: | »

Bez několika hodin přesně za měsíc vypukne v Luhačovicích 2. ročník Běhu Kerteamu. Pevně doufám, že se tam vypraví co nejvíce z vás, mnohé jsem již zval osobně či emailem.
 
Vlastní běh se koná v sobotu 29. října v 10 hodin. Nejprve přijdou na řadu děti do 10 let na třísetmetrovém okruhu a poté vystartují ostatní kategorie, ať už na delší a kopcovitější trať o délce 4,4 km, nebo na kratší, přibližně patnáctisetmetrový okruh. Na delší trati se budou vyhlašovat hlavní i veteránské (ženy od 35, muži od 40 let) kategorie, na kratší trati mládež do 15 let. Drtivé většiny organizačních záležitostí se chopí mé rozsáhlé příbuzenstvo, takže si nezapomeňte běžecké boty, protože výmluvy na pomoc pořadatelům se nepřijímají.
 
Letošní zájezd na daleký východ má tu výhodu, že pátek 28. říjen je státní svátek, čili předpokládám, že se začne přijíždět už ve čtvrtek večer. K tomu budu směřovat i objednávání ubytování - kdo přijede na méně jak tři noci, ať to dostatečně zdůrazní při objednávce. Stejně jako loni budu pro Kerteam rezervovat penzion Hanačka o 19 místech (www.penzionhanacka.cz), dále je předběžně domluvené ubytování ve Vile Grand (www.grandptacek.webpark.cz) či Vile Bystrica (www.vilabystrica-luhacovice.cz, ale už pouze pokoje bez sociálního zařízení). Další ubytování můžu zajistit podle dohody a přání. Předběžné počty budu hlásit 8. října, proto prosím, abyste mi pokud možno do té doby dali vědět svůj zájem - buď napište sem, na můj telefon 774 314 680 (doporučuju SMS, obvykle se na něj aspoň jednou denně podívám) či na email d.slovak(zavináč)seznam.cz. Taky mě můžete zkusit odchytit osobně, ale poslední dobou mám skvělou formu, takže se vám to nemusí podařit.
 
Stejně jako loni je plánováno sobotní posezení ve sklípku, nedělní dopolední výběh společně s luhačovickými orientačními běžci, prohlídka lázní (možno absolvovat i nějaké procedury, pokud si to objednáte) i spousta zábavy a skvělých cen na samotném běhu. Ještě přesně nevím, jaký program bude v pátek, nabízí se buď společný výlet (částečně běžecký, částečně chodecký) nebo návštěva nějakého místa v okolí Luhačovic (Vizovice, Kroměříž, Pulčínské skály, Zlín apod.). Domluvíme se na tréninku.
 
Letos se chystají do Luhačovic i běžci mimo Kerteam, takže pokud budete mít někdo volné místo v autě nebo naopak místo sháníte, budu to koordinovat. Kromě toho ale jezdí z Prahy do Luhačovic i přímé vlaky a autobusy. Pokud chcete pomoci propagaci, pozvěte své přátele přes facebook:  www.facebook.com/event.php?eid=210024719059924. Podrobnější propozice jsou rovněž na www.behy.cz či v papírové termínovce běhů mimo dráhu.
 
Dotazy, náměty či projevy nadšení směřujte na můj výše uvedený email či sem do diskuze. Těším se
Dalibor

Vložil/a Dalibor, Čt, 29.09.2011 - 17:14
Mirek Says:
Po, 17.10.2011 - 20:30

Nabídka cestování autem

Vážně uvažuji o účasti na Luhačivickém běhu Kerteamu. Rád bych jel vlastním automobilem. Ale jen za předpokladu, že budeme aspoň 3, optimálně 4, maximálně 5. Podělili bychom se o náklady za benzin. Předpokládaná cena 1300 Kč. Odjezd v pátek ráno. Kdo máte zájem, volejte na 736169219. Mirek Fliegl

Dalibor Says:
Út, 18.10.2011 - 15:00

Oceňuju Mirkovu inicativu a poznamenávám, že autem pojede i Míša Kočkovská a má volná zřejmě dvě místa. Jen se zatím neví, zda pojede ve čtvrtek večer či v pátek ráno.
Další část výpravy pojede v pátek ráno přímým vlakem v 6:48 z Hlavního nádraží (příjezd do Luhačovic rovnou na oběd), cena lístku na cestu tam je údajně 199 Kč, protože je to státní svátek, ale tato informace je bez záruky - ačkoli Českými drahami jezdím takřka neustále, takovou slevu neznám. Každopádně lze použít jízdenku Sone+ pro dva dospělé (a až tři děti) za 550 Kč.
 
Co se týče ubytování, zajištěna jsou zatím jen čtyři místa v penzionu Hanačka. Zbytek buď zvolil stany (5 lidí), nebo to hodlá řešit na poslední chvíli.

Sdílet....

share