Né všichni Skoti jsou lakomí aneb slevička pro Kerteam, aneb nakonec jsou stejně lakomí....

Posláno v: | »

Scott sleva 25% pro členy Kerteamu
Trenér a Petr Losman dostali k dispozici boty a běžecký set z nové kolekce 2011. Všichni členové Kerteamu mají slevu 25% na běžecké věci a 5% na ostatní materiál (kola, lyže,...) v prodejně Scottu v Dlouhé ulici v Praze. Tuto slevu dostanou po předložení klubové karty, kterou jim zde na základě námi předloženého seznamu vystaví šéf obchodu Petr Dejl.
Vyzkoušejte nové běžecké boty Scott s novými technologiemi Ergologic, Ride a Fit.

Nemusíme se však omezovat pouze jednou značkou. Ti z nás běhající za Trutnov, mohou využít stejnou slevu i na zboží Addidas a nebo celých 40% při hromadném nákupu už nad 5000 Kč (více horak@lokotrutnov.cz ).
 

Vložil/a bryndak, Út, 03.05.2011 - 16:07
Kervitcer Jan st. Says:
St, 11.05.2011 - 19:27

Zatím to vypadá tak, že titulek nemá pravdu. Manažer Nohejl, který vše vyjednal, u Scottu skončil a i když slíbil, že vše domluvené platí není to pravda, u Scottů o tom nic nevědí.
Vše je záležitostí dalšího jednání přímo s firemní manažérkou. Takže to nakonec může dopadnout úplně jinak, budu včas informovat.

bryndak Says:
Čt, 12.05.2011 - 09:37

No, obávám se, že už úroveň komunikace o něčem podobném svědčila. Nebudeme jim tedy dělat reklamu zadarmo a příspěvek jde do pozadí.

Dalibor Says:
St, 11.05.2011 - 20:39

Tak to je dobrá informace, už asi třikrát jsem se k nim chystal to obhlédnout, protože potřebuju k novým tretrám i nové maratonky, ale ještě tedy počkám. Beztak to momentálně nevypadá aktuální, protože dneska jsem sice na trénink vyběhl, ale po pár set metrech jsem to musel vzdát. Pravé lýtko mě bolelo ještě víc než minulý týden a zpátky na koleje jsem stěží došel. Zítra zkusím zajít k nějakému doktorovi a snad se to rychle vyřeší.

Sdílet....

share