Vánoční test v hale

Posláno v: | »

Ve středu 16.12. je na programu již 18.ročník tradičního vánočního testu. článek k němu včetně dlouhodobých tabulek 10 nejlepších výkonů v jednotlivých disciplinách najdete v příloze, ve 2.příloze jsou také loňské výsdledky. Ve 3.příloze už jsou výsledky 2009

Vložil/a Kervitcer Jan st., Pá, 11.12.2009 - 12:31
Dalibor Says:
Čt, 17.12.2009 - 17:57

Taky jedna oprava - na dvojce je prohozené moje a Jardovo pořadí. Jarda doběhl kousek za mnou.
Výkon na dva kiláky mě příjemně potěšil. Když jsem první dvě kola rozběhl po 35, bál jsem se, že rychle vytuhnu. Sice jsem opravdu trochu zpomalil, ale závěr jsem zase vystupňoval a zaběhl jsem si osobáček:-). Ještě loni bych byl na desátém místě, ale kluci letos výrazně posunuli laťku, do desítky se nevleze už ani Sosák s časem 5:53,8 :-).
Kilák jsem taky rozběhnul dobře, ale na pětistovce jsem vytuhnul a poslední třístovka byla přímo katastrofální. S kilometrovými úseky jsem měl velké problémy už při tréninku, takže zde vidím velký prostor ke zlepšení.
Škoda, že Jardu na pětistovce zradila noha. Myslel jsem, že poběžíme rychleji, a moje zrychlení na poslední stopadesátce už nedokázalo ten čas příliš vylepšit. Na třístovce jsem už běžel jen sám se sebou, škoda Adama, který trucuje venku. Mohli jsme se stejně jako loni trochu vyhecovat (i když nevím, jestli by bylo z čeho;-) ).
 
Něco ze statistik (asi profesní deformace:-) ):
Před letošními testy bylo v neredukovaných tabulkách na dvojku šest lidí a na kilák sedm, teď jich tam zůstalo v obou případech pět. Hlavně zásluhou Peci se tak výrazně zmenšila diverzita:-). Luboš s Pecou tam mají po šesti výkonech, Adam s Betem po třech a Sosák s Lukášem Razýmem po jednom.
Zato v krátkých úsecích je v každé disciplíně 8 lidí a zlepšení v nedohlednu;-). Asi se budu muset příští rok v prvních dvou úsecích pořádně flákat. Letos jsem to zase nedodržel...

Kervitcer Jan st. Says:
Čt, 17.12.2009 - 17:01

Díky, už jsem to opravil

Mirek Says:
Čt, 17.12.2009 - 16:03

Oprava ve výsledcích testu

Honzo u Ivy a Matěje máš ne 1 km časy i 1 minutu vylepšené. Sám jsem je o 1 kolo předbíhal a na tyto časy si ještě budou muset nějaký pátek počkat. Jinak testík se mi líbil, jen mě mrzí zhoršení na 300 m a hlavně na 1000 m. Naopak mě potěšilo slušné zlepšení na 2000 m díky zrychlení v 2. půlce.
Mirek

Dalibor Says:
Pá, 11.12.2009 - 15:08

Je docela zajímavé, že čím kratší je úsek, tím starší jsou na něm nejlepší výkony. Zatímco dvojce a kiláku vládnou výkony Luboše, Petra a Adama z posledních let, na pětistovce jsme se s Adamem loňskými časy dostali na poslední dvě místa v elitní desítce a na třístovce se dokonce z výkonů posledních pěti let držím zuby nehty pouze já.
Chtělo by to změnit a myslím, že Jarda, Adam a možná i já bychom na to měli, ale to bychom se nesměli totálně vyšťavit už na prvních dvou úsecích;-). Pokud by se Adam dostal do elitní desítky i na třístovce, získal by běžecký "Grandslam":-).

Kervitcer Jan st. Says:
Út, 15.12.2009 - 16:50

Po testech plánujeme stejně jako vloni kratší posezení. Zatím je ale všude plno, doporučuji tedy jít se posadit naproti na Spartu, kde je to ovšem docela drahé.
Pokud by objevil někdo něco jiného např. v blízkosti Hradčanské, Dejvické nebo třeba na trase 131 ve směru na Julisku tak se ozvěte.

Kervitcer Jan st. Says:
Čt, 17.12.2009 - 11:44

Výsledky vánočního testu už najdete v další příloze k tomuto tématu. Rekordní účast letos nebyla, přesto jsem s výsledky spokojen.

Sdílet....

share