Pražský maratón

Posláno v: | »

V neděli 10.5. nás čeká Pražský maraton. Letos to bude pro Kerteam velká událost, do boje o medaile v M ČR se totiž pustí Petr Pechek a Lenka Šibravová a také další se podaří dosáhnout na co nejlepší výkony. Na startu by se měli dále objevit tři Honzové - Kervitcer ml., Kaše a Prokop a také snad Standa Tábor i když jsem ho ve startovce dosud neobjevil - věřím ale, že kvůli své sázce poběží. Poběží také Petr Jindra i když hlavně v roli pacemakera pro Lenku a také Olga Firsová i když jen ve firemní  maratonské štafetě. V juniorském maratonu - také štafetě, by se měl objevit Marian Mundok. Mladé také určitě pořádně prověří Franta Pechek.
Předpověď počasí nevypadá bohužel moc povzbudivě, v neděli má být až 24 st, podmínky budou ale pro všechny stejné a věřím, že se s tím také dokážeme poprat.
Rozhovor s Lenkou si můžete přečíst na www.běhy.cz a můžete si také zde zatipovat na její výkon.
Pevně věřím, že pokud neběžíte sami přijdete v hojném počtu na trati naše borce povzbudit - start je už v 9.00.
 

Vložil/a Kervitcer Jan st., Út, 05.05.2009 - 10:35
zlatas Says:
Čt, 07.05.2009 - 00:17

Prague marathon

Ja pujdu take, ale jenom stafetu, s Olgou v týmu, a konrétně třetí úsek. Od 1/2m v Pardubicicíh mě trápí trochu klenba na pravé noze, takže jsem šel jenom 2x na dráze o weekendu (4x1km v sobotu 4:35, 4:32, 4:27, 4:17), v nedeli jen rychlost a lehke posilovani, oba dva dny na uplne prazdne draze za slunecneho pocasi do pul tela :), ale trochu to boli, tak to radsi setrim, tak sem zvedavej kdo z nas dvou bude rychlejsi, jestli Olga, nebo ja :), hadat se neodvazuji, jinak urcite vam vsem co bezite cele budu urcite fandit.
Jinak rozhovor s Lenou je samozrejme na www.behy.cz bez interpukce. Muj odhad je 2:53:42

Kervitcer Jan st. Says:
Čt, 07.05.2009 - 09:41

Ve firemní štafetě ještě běží také Adam Kouba (1.úsek za policii ČR) a Petr Losman - ten půjde zřejmě závěr. 

Sdílet....

share